Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mladí hasiči

 

Začátek hry plamen  roku 2013/2014

Hry plamen pro rok 2013/2014 jsou tyto žáci :

Jíří Lešikar

Josef Chládek 

Jakub Konárek

Matyáš Konárek 

František Kutich 

Martin Doležal 

Nikola Doležalová 

Pavlína Dušková 

Lucie Dušková

Nela Pokorná

Daniela Pokorná 

Adéla Poláchová 

Kristýna Jakešová 

 

 

 

 

 

 

Dvoudení soutěž Dolní Lipka

31.5 - 1.6 jsme se vydaly na dvoudenní soutěž do Dolní Lipky.Vyjížděli jsme až v 9 hodin ráno od hasičárny,takže jsme se mohli vyspat.Když jsme se ráno setkali u hasičárny,naložili jsme si do kufru věci a mohli jsme vyjet. Když jsme tam dojeli šli jsme se rozhlídnout kde co je. Pak jsme šli  na prezentaci a dát na kontrolu kroniku,která dopadla dobře.No,a pak jsme šli na oběd.Po obědě jsme šli dělat pož. útok,kde se nám bohužel rozpojili hadice.Pak jsme dělali štafetu CTIF,kde jsme nabraly docela dost trestných bodů,ale na této soutěži jsme byli poprvé a aspoň víme chyby které dopilujeme.No,a nezbývalo nám nic jiného než jít zasoutěžit štafetu 4X60metrů. Až na jednu špatnou předávku se nám to povedlo.Pro první den jsme měli odcvičíno.Šli jsme si dát zavazadla do tělocvičny kde jsme spali. Večer jsme šli na dětskou minidiskotéku,kde se všichni dost vyblbli.Moc se nám tam líbilo .Když se stmívalo šli jsme do tělocvičny kde jsme přespaly.Ráno v 7 hodin jsme vstávaly.Nejdřív jsme se sbalili věci do auta a pak jsme šli na snídani.Potom jsme měli druhé pokusy na zlepšení disciplín.Když jsme si to zacvičili byl oběd.Všichni jsme měli svíčkovou.Po obědě bylo vyhlášení.Skončili jsme na 28.místě .Nebyli jsme poslední je to dobrý .laugh Daniela Pokorná dostala diplom za 4. místo v literatuře .jeli jsme domů a příštií rok jsme tam zase!!

 

 

Soutěž Damníkov 

Dne 18.5. jsme se zůčastnili soutěže v Damníkově.Sraz jsme měli v poledne u hasičárny v Tatenici.Tam jsme si nasedali do auta a jelo se.Když jsme tam dojeli nejdříve soutěžili dosělí.Pak děti.Nejdříve mladší a pak starší.V naší kategorii nebylo hodně soupěřů.Na vyhlášení jsme se dozvěděli  že jsme na 2. místě ale  soupeři na 1. místě byli šokovní a první místo si zasloužily smiley.Aneb jak se říká ,,sláva vítězům,čest poraženým". Moc se nám tato soutěž líbila a příští rok jsme tam zase. 

 

 

Výlet
Tento víkend 6.4.2013 jsme si zajeli na výlet do České Třebové do Muzea dopravní křižovatky hasičů.Ráno  jsme měli sraz v sedm hodin na vlakové zastávce.Když jsme se sešli řekli jsme si pravidla jak se budem chovat.Když přijel  vlak všichni jsme šťastně nasedali do vlaku. Za půl hodiny jsme tam byli. Došli jsme k muzeu a začali s prohlídkou.Moc hodný hasič nám vše vysvětlil a nakonec nám dal do kroniky razítko s podpisem.Tak a je čas jed domů.Cestou na vlakovou zastávku v České Třebové jsme si povídali co jsme viděli.Na vlakové zastávce jsme si koupili něco na zub a jeli domů.Doma na nás čekali rodiči.Všem se tento výlet moc líbil.

Sběr víček
Minulý měsíc jsme se zúčastnili sběru víček pro malého  Kubíčka s těžkou nemocí - dětskou mozkovou obrnou.Sběrem víček jsme přispěli na nákladný pobyt ve  speciálním rehabilitačním centru Adeli na Slovensku.Všichni jsme byli moc rádí že můžeme Kubíkovi pomoct.Ale my nekončíme,sbíráme dál víčka pro malou Elišku z Olomouce! smiley

                                       Náš test

Na dnešním treninku jsme si napsali test. Všichni se v hasičárně vystřídali.A mohlo se jít hodnotit.Celkově dopadl test dobře, každý věděl  správné odpovědi, ale někdo  nervozitou zmatkoval,přesto test zvládl a uspěl.Všichni jsme si řekli správné

odpovědi, na které se nás můžou zeptat u startu nějakého závodu.

 

 

 

 Kolektiv mladých hasičů

Sbor dobrovolných hasičů Tatenice zve děti do kroužku Mladých hasičů, který se konná každý pátek od 15:30 do 18:00.

Všichni jsou vítáni .

Případné dotazy velitel SDH A. Kučera 606 516 220

                                                    by InstantSavings">email: sdh.tatenice@seznam.cz

Nácvik požárního útoku dne 20.4.2012 

.

 

Dnešní trénink se džberovou stříkačkou

                                                         Soutěž Česká Rybná

 

  Jeli jsme na soutěž a  byli jsme tam  jako  první družstvo.Bylo tam 23 družstev a my jsme byli rozděleny na dvě družstva na (družstvo A),  (družstvo B) .

Družstvo A bylo na 12. místě a družstvo B hned za nimi na 13. místě. Byli jsme přibližně v polovině a pan vedoucí nám říkal, že se stačí  zůčastnit,ale i tak to pro nás  byl výborný výsledek.Všichni jsme si po vyhlášení dali párek a tatranku.Pak jsme jeli domů. Byl to krásný výlet i soutěž.Domů jsme si přivezli  malinké odměny.

 

 

 

 

TOPlist